O nas

Winnica Ostrowskich

Witamy w Komodziance
Nowe, ustronne miejsce w małej miejscowości Komodzianka stało się dla nas miejscem do założenia przydomowej winnicy. Roztocze Zachodnie to teren magiczny, jeszcze częściowo nieokiełznany, a to za sprawą ukształtowania terenu. Pagóry Roztocza to przede wszystkim plątanina ciągnących się na kilka kilometrów, głębokich i rozgałęzionych lessowych wąwozów.

Już od wiosny uwodzą bielą tarniny, zielenią soczyste trawy. Lato objawia się zapachem gryki, złotem ciężkich kłosów i kusi zapachem malin, porzeczek, jeżyn i miodu. Jesień stroi drzewa w kolorowe złoto i zachęca do grzybobrania. W naszej winnicy dominują odmiany typowo przerobowe: Regent, Rondo, Acolon, Aurora, Muskat Odeski i Seyval Blanc.

Praca w winnicy daje nam radość i satysfakcję a zadowolenie naszych gości jest tym, co utwierdza nas w słuszności obranej drogi. Wszystkich tych, którzy tak jak my cenią sobie spokój, piękno otaczającej przyrody lub chcą odpocząć od pośpiechu i zgiełku dnia codziennego zapraszamy do siebie. Chętnie podzielimy się posiadaną wiedzą i umożliwimy degustację tutejszego wina.
Dysponujemy również możliwością noclegu.